Гумування валів і барабанів

Гумування валів і барабанів

Приводний барабан входить до складу приводу конвеєра.
Для того, щоб збільшити коефіцієнт тертя між стрічкою і барабаном застосовують футеровані — прогумовані барабани.
Футеровка приводного барабана проводиться за рахунок гумового шару який може бути гладким, ромбовидним, а також шевронним з напрямком проти годинникової стрілки і за годинниковою стрілкою.

Наше підприємство прийме на обрезинку (футеровку) приводні барабани які застосовується для стаціонарних стрічкових конвеєрів з шириною стрічки від 400 до 2000 мм, і діаметром барабана від 250 до 1000 мм.
Діаметр барабана залежить від кількості прокладок стрічки.

Отримати будь-яку консультацію, дізнатися терміни виготовлення або вартість по обрезиниванию барабана, вала, або виготовлення роликів-Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для ВАС засобом зв’язку.

Можливо також виготовлення будь-яких аналогів імпортних комплектуючих за кресленнями, зразком і ескізами замовника.

Виконуємо розробку креслень на оснащення з подальшим виготовленням оснащення, відпрацювання технології, підбір гум в залежності від умов експлуатації та виготовленням партії виробів.

Інженери «УКРПРОМСЕРВІС» проведуть гумування барабанів в україні, розробку нестандартних ГТВ за вашими ескізами, кресленнями або зразками. Можливе виготовлення будь-яких за формою гумотехнічних виробів. Наші фахівці створять для Вас гумотехнічні вироби з оптимальними властивостями за якістю і надійності.

Всі ГТВ виготовляються з гуми з поліпшеними експлуатаційними характеристиками, на основі вітчизняного та імпортного каучуку.Гумування робочих поверхонь дає ряд переваг при використанні. Вали, ролики, колеса і катки, які піддалися гумування набувають такі корисні властивості:

водостійкість;
Стійкість до впливу хімічних елементів;
Стійкість до зносу при терті (абразивний знос)
Стійкість до динамічних навантажень;
Стійкість до перепадів температури.Щоб замовити послугу гумування, досить зателефонувати по одному з номерів телефонів, зазначених на сайті або відправити заявку нам на пошту. Ми гарантуємо уважний підхід з урахуванням специфіки експлуатації обладнання, прийнятну ціну і високу якість роботи. Послуги гумування надаються по всій території України, а також в містах: Харків, Київ, Дніпро, Львів, Одеса.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ