Марганцевые удобрения

Марганцевые удобрения

Марганцеве добриво — незамінний елемент живлення. Мікроелемент підтримує життєво важливі процеси рослини: фотосинтез і дихання. Збалансоване добриво Ізагрі Марганець-краще рішення в профілактиці пустоколосіци злаків. Також агрохімікат покращує якість і смак плодів.

Перевага

Високий вміст марганцю в хелатній формі (150 г/л).
Максимальний ступінь засвоєння рослинами (до 95%).
Додаткове азотне живлення (60 г / л).
Ідеально в посушливий сезон, ранньою весною, при низьких температурах.

Добрива-це речовини, що містять елементи, необхідні для живлення рослин або кондиціонування грунту. Тобто добриво-це речовина, метою якого є підвищення врожайності оброблюваної землі за рахунок поліпшення живлення рослин.

Клітини рослин містять більше 70 хімічних елементів, майже всі з яких знаходяться в грунті. Але тільки 16 з них необхідні для нормального росту, розвитку і плодоношення рослин.

Їх можна представити у вигляді груп:

елементи, які рослини поглинають з повітря і води-кисень – вуглець і водень;
Елементи, що поглинаються з грунту, до яких відносяться макроелементи-азот – фосфор, калій, кальцій, магній, сірка;
Мікроелементи-молібден, мідь, цинк, марганець, залізо, бор і кобальт.
Добрива-Класифікація
добриво для рослин
Окремим рослинам для правильного росту і розвитку потрібні інші хімічні елементи. Так, наприклад, цукровому буряку необхідний натрій для високоврожайного коренеплоду. Він також прискорює ріст і покращує розвиток таких культур, як кормовий буряк, ячмінь і цикорій. Кремній, алюміній, нікель, кадмій, йод та ін.позитивно впливають на метаболізм деяких рослин.

Потреби сільськогосподарських культур в поживних речовинах найкраще задовольняються при внесенні добрив в грунт. Недарма їх влучно називають польовими вітамінами. Добрива містять поживні речовини у зв’язаній формі, тобто у вигляді сполук. Рослини поглинають ці сполуки з грунту і здійснюють іонний обмін.

Мінеральні добрива-це речовини неорганічного походження, тобто речовини, в утворенні яких не беруть участь Дикі тварини. По суті, це все звичайні мінерали (складові гірських порід), в яких найважливішу роль відіграють ті чи інші хімічні елементи.

Мінеральні добрива містять поживні речовини у вигляді мінеральних солей. Більшість з них отримують штучно з природних сполук або синтезують в промислових умовах.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ