Послуги по догляду за літніми

Послуги по догляду за літніми

Догляд за літніми людьми не такий простий, як здається на перший погляд. Підтримка нормального психічного і фізичного стану літніх людей вимагає часу і терпіння, при цьому важливо враховувати безліч факторів, в тому числі соціальні та психологічні аспекти. На сайті https://pansion-zabota.com.ua/uhod-za-pozhilymi-lyudmi/ ви можете замовити послугу по догляду за літніми людьми в пансіонаті.

Слідкуйте за сном

Достатня кількість сну важлива для людей похилого віку. Організм стомлений, тому йому необхідно як мінімум 7-8 годин сну. Досить тривалий сон забезпечує нормалізацію роботи нервової системи, літні люди схильні до виснаження. Виснаження центральної нервової системи може призвести до безсоння, слабкості, погіршення емоційного стану. Безсоння часто зустрічається у літніх людей.

Люди похилого віку можуть подрімати протягом дня. Це може негативно позначитися на нічному сні. Деяким літнім пацієнтам лікарі призначають снодійне. Нічого особливого вони не роблять, просто дають тимчасове полегшення. Ці препарати можуть в кінцевому підсумку викликати звикання, приводячи до втоми і коми. Тому постарайтеся не допустити, щоб ваша безсоння стала настільки сильною, що вам потрібно приймати снодійне. Спробуйте інші менш радикальні способи поліпшити сон літніх людей.

Для створення оптимальних умов сну для літніх людей необхідно дотримання наступних умов:

  • Створити тишу в приміщенні;
  • Ліжка повинні бути чистими і зручними;
  • Підтримуйте комфортну температуру в приміщенні і регулярно провітрюйте приміщення;
  • Легка тепла ковдра;
  • Пацієнти повинні їсти свій останній прийом їжі за чотири години до сну;
  • Виключити з раціону солодощі, міцний чай і каву;
  • Вночі подихати свіжим повітрям або хоча б вийти на балкон;
  • Важливо планувати своє дозвілля так, щоб виключити денний сон.

Однією з найбільших проблем літніх людей, яка турбує багатьох людей, є ніктурія через вікове захворювання нирок. Щоб обійти це, важливо не вживати алкоголь перед сном, виключити будь-які сечогінні засоби і продукти, а також носити підгузники на ніч. В цьому випадку літні люди можуть позбутися від частого нічного сечовипускання, що допоможе спати краще і довше.

Дотримуйтесь особистої гігієни

Для літніх людей вкрай важлива увага до особистої гігієни. Важливою особливістю гігієни літніх людей є необхідність догляду за сухою шкірою за допомогою спеціальних зволожуючих кремів і мила. В іншому гігієна не відрізняється від всіх інших.

НЕТ КОММЕНТАРИЕВ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ